Trasa soutěže

I. etapa – Cesta z města (167 km)

Pátek 4. září 2020

16:45  České Budějovice, náměstí – START
16:55  ÚAMK, cvičiště, ulice K. Světlé – TEST
17:03  Hrdějovice
17:08  Hluboká nad Vltavou
17:16  Poněšice
17:20  Kostelec
17:25  Pořežany
17:35  Břehy
17:41  Týn nad Vltavou, přístaviště – TEST
17:45  náměstí Míru – 15 minut
18:09  Jaderná elektrárna Temelín
18:16  Dříteň
18:18  Velice
18:20  Olešník
18:22  Zahájí
18:24  Mydlovary
18:29  Zbudov
18:37  Lékařova Lhota
18:41  Podeřiště
18:44  Netolice
18:49  Obora
18:51  Žitná
18:55  Vrbice
19:02  Vitějovice, náves – TEST
19:08  Vrbice
19:10  Hoříkovice
19:12  Třebanice
19:13  Hradce
19:16  Lhenice
19:19  Vadkov
19:24  Smědeč
19:35  Chvalšiny, náměstí – TEST
19:38  Křenov
19:55  Český Krumlov, náměstí – 15 minut
20:18  Větřní
20:32  Světlík, U Antoníčka
20:37  Blatná
20:42  Frymburk
20:48  Milná
20:54  Černá v Pošumaví
20:56  Bližná
21:00  Dolní Vltavice, Hotel Resort Relax

II. etapa – Rožmberská růže (309 km)

Sobota 5. září 2020

8:00  Dolní Vltavice, Hotel Resort Relax – START
8:04  Bližná
8:06  Černá v Pošumaví
8:12  Milná
8:16  Frymburk
8:30  Malšín
8:40  Nahořany
8:43  Zátoň
8:50  Práčov
8:53  Přídolí, náměstí – TEST
8:58  Zahrádka
9:00  Chabičovice
9:05  Markvartice
9:06  Velešín Nádraží
9:10  Velešín, parkoviště Jihostroj – TEST
9:19  Svatý Jan nad Malší
9:22  Ločenice
9:28  Besednice
9:37  Mohuřice
9:39  Slavče
9:41  Chvalkov
9:43  Kondrač
9:45  Kamenná
9:47  Klažary
9:50  Žumberk, tvrz – 20 minut
10:19  Žár
10:22  Buková
10:24  Olešnice
10:31  Petříkov
10:35  Těšínov
10:40  Jílovice
10:43  Nepomuk
10:44  Šalmanovice
10:53  Suchdol nad Lužnicí
11:00  Klikov
11:11  Chlum u Třeboně, zámek – TEST
11:19  Lutová
11:27  Stříbřec
11:35  Stará Hlína
11:43  Třeboň
12:00  Lomnice nad Lužnicí, náměstí – TEST
12:08  Horní Slověnice
12:11  Dunajovice
12:13  Horní Miletín
12:15  Sosní
12:17  Lišov
12:24  Zvíkov
12:30  Zaliny
12:33  Ledenice
12:40  Borovany, klášter – 40 minut
13:24  Ostrolovský Újezd
13:28  Strážkovice
13:31  Lomec
13:33  Střížov
13:37  Borovnice
13:38  Heřmaň
13:41  Plav
13:45  Doudleby
13:51  Hamr
13:55  Branišovice
13:57  Mokrý Lom
14:00  Ločenice
14:04  Pod Horou
14:07  Chlum
14:12  Malče
14:17  Smrhov
14:20  Soběnov, náves – TEST
14:27  Blansko
14:31  GRAND PRIX Kaplice
14:42  Jaroměř
14:45  Malonty
14:48  Bukovsko
14:56  Rychnov nad Malší
15:03  Dolní Dvořiště
15:05  Casino Imperator – 10 minut
15:17  Rybník
15:28  Rožmberk nad Vltavou
15:36  Hrudkov
15:40  Vyšší Brod
15:47  Loučovice
15:54  Lipno nad Vltavou
16:02  Frymburk
16:06  Milná
16:13  Černá v Pošumaví, zastávka – TEST
16:17  Bližná
16:20  Dolní Vltavice, Hotel Resort Relax – CÍL