GRAND PRIX Kaplice – 7. 9. 2019 | 12:00 – 16:00

Součástí trasy setinové rallye klasických a sportovních vozidel South Bohemia Classic bude stejně jako v minulém roce GRAND PRIX Kaplice. Motoristická akce odstartuje v sobotu 7. září 2019 na náměstí. „Kromě výstavy veteránů uvidí všichni příchozí start, cíl i několik zatáček městského okruhu, který se pojede na dvě kola, takže v ulicích bude neustále co sledovat,“ zve do Kaplice ředitel soutěže Pavel Kacerovský z pořádající agentury ČK motorsport.

Moderovaný program začne ve 12 hodin exhibičními jízdami, mezi nimiž nebude chybět několik unikátních strojů pocházejících z dílen Metalexu, diváci se můžou těšit také na vystoupení jihočeské street dancové skupiny NRG crew. Zhruba 150 posádek účastnících se jubilejního desátého ročníku South Bohemia Classic začne do centra Kaplice přijíždět zhruba hodinu po poledni, první vozidlo startuje do Velké ceny ve 13:05.

Diváci můžou k odstavení svých vozidel využít parkoviště v Českobudějovické ulici vedle kavárny U Ševčíků, v Pohorské ulici, u pošty nebo autobusového nádraží.