GRAND PRIX Kaplice | 10. 9. 2022 – 13:00

Součástí trasy mezinárodní setinové rallye klasických a sportovních vozidel South Bohemia Classic bude stejně jako v minulých letech GRAND PRIX Kaplice. Motoristická akce odstartuje v sobotu 10. září 2022 na náměstí. „Kromě výstavy veteránů uvidí všichni příchozí start, cíl i několik zatáček městského okruhu, který se pojede na dvě kola, takže v ulicích bude neustále co sledovat,“ zve do Kaplice ředitel soutěže Pavel Kacerovský z pořádající agentury ČK motorsport.

Organizátoři zvou veteránské kluby i majitele historických vozidel do Kaplice. Na náměstí můžou vystavit svá vozidla a následně se zúčastnit exhibičních jízd po trati okruhu – to vše zcela zdarma. Moderovaný program začne ve 13 hodin, diváci se můžou těšit také na živou hudbu a program pro děti. Chybět nebude ani nafukovací skákací hrad. Zhruba 160 posádek účastnících se třináctého ročníku South Bohemia Classic začne do centra Kaplice přijíždět kolem 14:30, kde absolvují Velkou cenu s měřením času.

Chcete vystavit svého veterána a projet se s ním po trati GRAND PRIX Kaplice? Zaregistrujte se!

  Jméno řidiče
  Vozidlo
  Rok výroby
  Registrační značka
  E-mailová adresa

  Diváci můžou k odstavení svých vozidel využít parkoviště v Českobudějovické ulici vedle kavárny U Ševčíků, v Pohorské ulici, u pošty nebo autobusového nádraží.