Trasa soutěže

I. etapa – Dotek Šumavy (157 km)

Pátek 6. září 2019

16:30  České Budějovice, náměstí – START
16:37  Mercury centrum, autobusové nádraží
16:45  ÚAMK, cvičiště, ulice K. Světlé – TEST
16:51  Borek
16:55  Hosín
17:03  Hluboká nad Vltavou
17:14  Čejkovice
17:19  Jaronice
17:21  Žabovřesky
17:27  Čakov
17:31  Holašovice, náves – TEST
17:35  Lipanovice
17:38  Dobčice
17:41  Chvalovice
17:43  Babice
17:48  Netolice
17:55  Zámek Kratochvíle – 15 minut
18:15  Žitná
18:18  Vrbice
18:23  Vitějovice, náves – TEST
18:40  Prachatice, náměstí – 15 minut
19:01  Leptač
19:05  Chroboly
19:08  Záhoří
19:12  Smědeč
19:15  Kuklov
19:20  Brloh
19:23  Rojšín
19:27  Chlum
19:30  Křemže, náměstí – TEST
19:34  Holubov
19:37  Třísov
19:45  Zlatá Koruna
19:48  Rájov
19:51  Přísečná
20:00  Český Krumlov, náměstí – 10 minut
20:19  Větřní
20:33  Světlík, U Antoníčka
20:39  Blatná
20:45  Frymburk
20:49  Milná
20:55  Černá v Pošumaví
20:57  Bližná
21:00  Dolní Vltavice, Hotel Resort RELAX

II. etapa – Vltavská promenáda (258 km)

Sobota 7. září 2019

8:10    Dolní Vltavice, Hotel Resort RELAX – START & TEST
8:14    Bližná
8:16    Černá v Pošumaví
8:21    Mokrá
8:25    Květušín
8:29    Olšina
8:32    Hodňov
8:35    Motokáry Horní Planá – TEST
8:39    Horní Planá
8:44    Hůrka
8:47    Černá v Pošumaví
8:54    Milná
8:59    Frymburk
9:18    Skiareál Lipno, parkoviště – TEST
9:35    Přední Výtoň – 15 minut
10:03  Pasečná
10:18  Přední Výtoň
10:27  Loučovice
10:35  Vyšší Brod
10:41  Hrudkov
10:45  Rožmberk nad Vltavou
11:00  Všeměry, skládka – TEST
11:05  Práčov
11:09  Přídolí
11:14  Spolí
11:18  Slupenec
11:25  Český Krumlov, Pod poštou – 50 minut
12:23  Drahoslavice
12:27  Přídolí, náves – TEST
12:35  Zahořánky
12:37  Silniční Domky
12:47  Omlenička
13:00  GRAND PRIX Kaplice
13:11  Blansko
13:15  Hradiště
13:23  Benešov nad Černou
13:36  Pohorská Ves
13:40  Leopoldov
13:45  Penzion Baronův most – 15 minut
14:05  Leopoldov
14:09  Pohorská Ves
14:18  Malonty, náves – TEST
14:30  Bukovsko
14:36  Rychnov nad Malší
14:40  Dolní Dvořiště
14:56  Rožmberk nad Vltavou
15:07  Malšín, náves – TEST
15:20  Stezka korunami stromů
15:31  Slupečná
15:42  Frymburk
15:47  Milná
15:53  Černá v Pošumaví
15:55  Bližná
16:00  Dolní Vltavice, Hotel Resort RELAX – CÍL