II. Spring Classic odložena na 5. června

12.3.2021

Ani druhý ročník Spring Classic se v polovině dubna neuskuteční. Stejně jako v loňském roce musí organizátoři veteránskou setinovou rallye kvůli koronavirovým opatřením odložit na jiný termín.

„Setinová rallye má být pro všechny zábavou a skvělým zážitkem. S ohledem na avizované prodloužení většiny opatření do Velikonoc a pomalé tempo rozvolňování nepředpokládáme, že v polovině dubna bude možné zorganizovat akci pro několik stovek účastníků a diváků, jak jsme zvyklí. Věříme, že to každý pochopí a rád počká na dobu, kdy se budeme moci setkat všichni společně,“ vysvětluje důvody odložení Pavel Kacerovský, zástupce týmu pořadatelů z ČK motorsportu a ÚAMK South Bohemia Rally Clubu.

V případě příznivého vývoje epidemické situace se II. Spring Classic, úvodní podnik nově vzniklého seriálu Classic Challenge 2021, pojede v sobotu 5. června. „Přihlášeným posádkám, kterým nově naplánovaný termín nevyhovuje, uhrazené startovné vrátíme, případně jim ho převedeme na některou z dalších akcí. Současně posouváme uzávěrku přihlášek na 23. května,“ doplňuje ředitel soutěže a jedním dechem vzkazuje: „Všem příznivcům našich setinových rallye přejeme zejména pevné zdraví a těšíme se brzy na viděnou!“

Foto: Ondřej Kroutil