Route

Leg 1 – Under cover of Darkness (117 km)

Friday 8th September 2017

České Budějovice, square – START 17:30
ÚAMK, cvičiště, K. Světlé street – STAGE 17:38
Borek 17:44
Hrdějovice 17:46
Hluboká nad Vltavou 17:52
Čejkovice 18:02
Haklovy Dvory 18:08
Zavadilka 18:09
České Budějovice, square – STAGE 18:20
České Budějovice, Mercury centrum – STAGE 18:28
Nové Hodějovice 18:34
Roudné 18:37
Plav 18:42
Doudleby 18:45
Hamr 18:48
Branišovice 18:52
Mokrý Lom 18:54
Ločenice 18:57
Svatý Jan nad Malší, village square – COFFEE BREAK 19:00
Velešín 19:26
Velešín – nádraží 19:29
Markvartice 19:31
Chabičovice 19:36
Český Krumlov, Pivovarská street 19:42
Český Krumlov, square – INTERVIEW 19:50
Křenov 20:16
Chvalšiny, náves – STAGE 20:20
Boletice 20:26
Polná na Šumavě 20:35
Květušín 20:40
Mokrá 20:45
Černá v Pošumaví 20:50
Bližná 20:55
Dolní Vltavice, Hotel RELAX – FINISH 21:00

 

Leg 2 – Water only (301 km)

Saturday 9th Semptember 2017

Dolní Vltavice, Hotel RELAX – START & STAGE 8:30
Bližná 8:35
Černá v Pošumaví, bus station – STAGE 8:40
Milná 8:48
Frymburk 8:53
Lipno nad Vltavou, port – STAGE 9:00
Loučovice 9:07
Vyšší Brod 9:11
Rybník 9:24
Dolní Dvořiště 9:27
Rychnov nad Malší 9:31
Bukovsko 9:36
Malonty 9:41
Pohorská Ves 9:51
Leopoldov 9:56
Baronův most – COFFEE BREAK 10:00
Pohoří na Šumavě 10:20
CZ/A 10:23
Karlstift 10:28
Brennerhof 10:32
Bad Großpertholz 10:37
Steinbach 10:39
Weitra 10:51
Schagges 10:58
Heinrichs bei Weitra 11:01
Pyhrabruck 11:05
A/CZ 11:06
Nové Hrady, square – STAGE 11:11
Byňov 11:16
Jakule 11:18
Šalmanovice 11:28
Lipnice 11:31
Hrachoviště 11:33
Branná 11:36
Třeboň, square – LUNCH 11:45
Stará Hlína 12:38
Stříbřec 12:45
Lutová – STAGE 12:53
Žíteč 12:56
Staňkov 13:05
Chlum u Třeboně 13:09
Lutová 13:17
Kosky 13:24
Majdalena 13:26
Cep 13:30
Hrachoviště 13:35
Lipnice 13:37
Šalmanovice 13:40
Nepomuk 13:41
Jílovice 13:43
Veteran muzeum Jílovice – VISIT 13:45
Lhotka 13:58
Olešnice 14:00
Bukvice 14:03
Trhové Sviny, square – STAGE 14:06
Besednice 14:18
Soběnov 14:23
Smrhov 14:27
Pořešín 14:32
Pořešínec 14:34
Žďár 14:35
Kaplice, square – COFFEE BREAK 14:40
Omlenička 14:56
Silniční Domky 15:05
Zahořánky 15:07
Přídolí, village square – STAGE 15:12
Práčov 15:16
Lověšice – STAGE 15:18
Nahořany 15:22
Větrná 15:30
Malšín 15:33
Frymburk 15:45
Milná 15:51
Černá v Pošumaví 16:02
Bližná 16:06
Dolní Vltavice, Hotel RELAX – FINISH 16:10

 

Presumed time of the 1st vehicle.